RHENOCOLL IMPRAGNIERUNG 30S gruntas – impregnantas

10.00160.00

Medienos giluminis gruntas-impregnantas vandens pagrindu

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

 

RHENOCOLL IMPRAGNIERUNG 30S gruntas – impregnantas

Medienos gruntas-impregnantas skirtas visu medienos rūšių gruntavimui prieš padengiant dažyvėmis, lakais bei dažais. Giliai prasiskverbia į medieną ir sudaro paviršių, tinkama visu rūšių vait-spirito bei vandens pagrindo dažų, lakų bei dažyvių padengimui.
Paskirtis : Naujiems ir iki grynos medienos nuvalytiems mediniams paviršiams lauke – fasadams, pertvaroms, durims, langams, grindims, tvoroms, nuosvyrų lentoms ir kt. Gruntas skirtas paviršiui gruntuoti prieš dažant ar apdorojant medienos apsaugos priemonėmis. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių paviršių nuo pelijimo, pamėlynavimo ir puvimo. Įsigeriant į paviršių skiedikliui, kartu su juo į gilesnius medienos sluoksnius patenka ir veikliosios medžiagos.
RHENOCOLL IMPRAGNIERUNG 30S gruntas – impregnantas : Tinka ir pjautinei, ir obliuotai medienai gruntuoti. Netinka grybinių ydų ir kenkėjų pažeistai medienai.
Dengimas : Prieš dengiant apdailos sluoksnį reikia palaukti, kol gruntinis sluoksnis bus pakankamai išdžiūvęs. Padenkite paviršių 1–2 tinkamos “Rhenocoll“ medienos apsaugos priemonės sluoksniais arba 1-2 kartus nudažykite.
Dengiamumas: (1 sluoksnis) – pjautinė mediena 5-6 m2/l, obliuota mediena 8-10 m2/l
Sudėtyje yra fungicidų, giliai įsigeria į medieną, užtikrina gerą paviršiaus sukibimą su apdailos medžiagų sluoksniais, saugo medieną nuo grybinių ydų ir kenkėjų, gerai sukimba su švaria mediena.

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

0.75 l, 1 l, 2.5 l, 5 l, 20 l