PINOTEX WOOD PRIMER medienos gruntas – impregnantas

10.0060.00

Medienos gruntas-impregnantas vandens pagrindu

Sudėtyje yra fungicidų, giliai įsigeria į medieną, užtikrina gerą paviršiaus sukibimą su apdailos medžiagų sluoksniais, saugo medieną nuo grybinių ydų ir kenkėjų, gerai sukimba su švaria mediena. Būtina naudoti prieš dažymą!

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

PINOTEX WOOD PRIMER medienos gruntas – impregnantas

Skirtas visų medienos rūšių gruntavimui prieš padengiant dažyvėmis, lakais bei dažais. Giliai prasiskverbia į medieną ir sudaro paviršių, tinkamą visų rūšių vait-spirito bei vandens pagrindo dažų, lakų bei dažyvių padengimui.
Paskirtis : Naujiems ir iki grynos medienos nuvalytiems mediniams paviršiams lauke – fasadams, pertvaroms, durims, langams, grindims, tvoroms, nuosvyrų lentoms ir kt. Gruntas skirtas paviršiui gruntuoti prieš dažant ar apdorojant medienos apsaugos priemonėmis. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių paviršių nuo pelijimo, pamėynavimo ir puvimo. Įsigeriant į paviršių skiedikliui, kartu su juo į gilesnius medienos sluoksnius patenka ir veikliosios medžiagos.
PINOTEX WOOD PRIMER medienos gruntas – impregnantas tinka ir pjautinei, ir obliuotai medienai gruntuoti. Netinka grybinių ydų ir kenkėjų pažeistai medienai.
Dengimas : Prieš dengiant apdailos sluoksnį reikia palaukti, kol gruntinis sluoksnis bus pakankamai išdžiuvęs. Padenkite paviršių 1–2 tinkamos “Pinotex“ medienos apsaugos priemonės sluoksniais arba 1-2 kartus nudažykite.
Dengiamumas: (1 sluoksnis) – pjautinė mediena 4-8 m2/l, obliuota mediena 6-10 m2/l

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

1 l, 2.5 l, 10 l