REMMERS ROFALIN ACRYL dažai mediniams fasadams

45.99329.99

Dengiantys medienos dažai vandens pagrindu

Padengia paviršių elastingu, atmosferos poveikiui ir šviesai atspariu sluoksniu
• Sudėtyje yra medieną saugančios veikliosios medžiagos
• Ilgai išlieka nepakitęs nudažyto paviršiaus atspalvis ir blizgumas
• Užtikrina puikias paviršiaus savybes atstumti vandenį ir nešvarumus
• Puikiai dengia
• Galima tonuoti įvairiais atspalviais

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

REMMERS ROFALIN ACRYL dažai mediniams fasadams.

Savybės: Atmosferos poveikiui atsparūs vandeniniai medienos dažai. Padengia medieną elastinga, vandenį ir nešvarumus atstumiančia plėvele. Dažų atspalvis ir blizgumas ilgai išlieka nepakitę. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, trukdančių ant nudažyto paviršiaus augti dumbliams ir grybams. Galima tonuoti įvairiais atspalviais. Apdorojant paviršių sistemiškai (įmirkymas – gruntavimas ir 2 apdailos dažų sluoksniai) užtikrinama ilgalaikė medinio paviršiaus apsauga nuo atmosferos veiksnių poveikio. Nauji ir dažyti pjautinės bei obliuotos medienos paviršiai, taip pat nugruntuoti metaliniai paviršiai (ir galvanizuoti), pluoštinio cemento plokštės, betoniniai paviršiai. Netinka grybinių ydų pažeistiems mediniams paviršiams ir anksčiau raudonžemio dažais dažytiems paviršiams.
Paskirtis: Naujiems ir anksčiau dažytiems mediniams paviršiams lauke – fasadams, pertvaroms, tvoroms, lentjuostėms, vėliavų kotams ir kt.  Netinka langų rėmams.
Paviršiai: Dažai visų pirma yra skirti pjautinei ir obliuotai medienai dažyti, tačiau tinka ir gruntuotiems (ir galvanizuotiems) metaliniams paviršiams.Netinka užkrėstai ir kenkėjų pažeistai medienai.
Gruntavimas:  Norint kuo geriau apsaugoti naują arba anksčiau dažytą paviršių (prieš tai nuo jo turi būti nuvalyti seni dažai),pirmiausia reikia nugruntuoti jį vienu Holzschutz Grund sluoksniu. Gruntinis sluoksnis turi džiūti mažiausiai 24 valandas. Ypač kruopščiai apdorokite lentų galus!
Dengimas: Paviršių 1-2 kartus nudažykite dažais Rofalin Acryl. Dviem sluoksniais padengtas paviršius yra atsparesnis atmosferos ir mechaniniam poveikiui, tolygesnio atspalvio.
Džiūvimo laikas:  nekimba dulkės po 1 h, kitą sluoksnį galima dengti po 2 h
Dengiamumas:  8-10 m2/l (2×160-200 g/m2)

REMMERS ROFALIN ACRYL dažai mediniams fasadams

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

2.5 l, 5 l, 20 l