PINOTEX BASE medienos gruntas – impregnantas

11.0045.00

PINOTEX BASE medienos gruntas – impregnantas

Sudėtyje yra fungicidų, giliai įsigeria į medieną, užtikrina gerą paviršiaus sukibimą su apdailos medžiagų sluoksniais, saugo medieną nuo grybinių ydų ir kenkėjų, gerai sukimba su švaria mediena. Būtina naudoti prieš dažymą!

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

PINOTEX BASE medienos gruntas – impregnantas.

Skirtas visu medienos rūšių gruntavimui prieš padengiant dažyvėmis, lakais bei dažais. Tinka labai sakingai, medienai (maumedis, ažuolas,…), termiškai apdirbtai medienai. Giliai prasiskverbia į medieną ir sudaro paviršių, tinkama visu rūšių vait-spirito bei vandens pagrindo dažų, lakų bei dažyvių padengimui.
Paskirtis : Naujiems ir iki grynos medienos nuvalytiems mediniams paviršiams lauke – fasadams, pertvaroms, durims, langams, grindims, tvoroms, nuosvyrų lentoms ir kt. Gruntas skirtas paviršiui gruntuoti prieš dažant ar apdorojant medienos apsaugos priemonėmis. Sudòtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių paviršių nuo pelijimo, pamėynavimo ir puvimo. Įsigeriant į paviršių skiedikliui, kartu su juo į gilesnius medienos sluoksnius patenka ir veikliosios medžiagos.
Paviršiai : Tinka ir pjautinei, ir obliuotai medienai gruntuoti. Netinka grybinių ydų ir kenkėjų pažeistai medienai.
Dengimas : Prieš dengiant apdailos sluoksnį reikia palaukti, kol gruntinis sluoksnis bus pakankamai išdÏiūvęs. Padenkite paviršių 1–2 tinkamos “Pinotex“ medienos apsaugos priemonės sluoksniais arba 1-2 kartus nudažykite.
Dengiamumas: (1 sluoksnis) – pjautinė mediena 4-8 m2/l, obliuota mediena 6-10 m2/l

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

1 l, 2.5 l, 5 l