RILAK AKVATOP akriliniai vandens dispersiniai dažai

10.0080.00

AKRILINIAI VANDENS DISPERSINIAI DAŽAI

Pasižymi aukštu atsparumu atmosferos poveikiams. Išlaiko plėvelę elastingą, kas leidžia išvengti dangos skilinėjimo ir atsisluoksniavimo, veikiant atmosferiniams faktoriams. 

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

RILAK AKVATOP akriliniai vandens dispersiniai dažai

Pasižymi aukštu atsparumu atmosferos poveikiams. Išlaiko plėvelę elastingą, kas leidžia išvengti dangos skilinėjimo ir atsisluoksniavimo, veikiant atmosferiniams faktoriams. Tai užtikrina ilgalaikę dangos tarnybą.
Naudojimas : Atmosferos sąlygomis eksploatuojamus medinius paviršius prieš dažant “AKVATOP” būtina nugruntuoti viena iš bespalvių medžio apsaugos priemonių „TEKSTURDEKORS”  ar „TEKSTURAKVA BASE“. Galima dažyti paviršius anksčiau nudažytus alkidiniais emaliais. Kad patikrinti tarpsluoksninę adheziją, būtina atlikti nedidelio plotelio bandomąjį dažymą.
Prieš naudojant dažus reikia rūpestingai išmaišyti ir jei reikia atskiesti vandeniu iki darbinio klampumo. Švarūs ir sausi paviršiai 1-2 sluoksniais dažomi teptuku, voleliu ar pulverizatoriumi prie temperatūros aukštesnės už +50С ir santykinės oro drėgmės ne didesnės už 85%.
Spalvos :  Gamyklinės spalvos : Balti, Geltoni, Žali, Raudonai rudi, Tamsiai rudi.
Paskirtis : Mediniams fasadams, lauko dailylentėms, tvoroms.
Sąnaudos : Neobliuotas paviršius –  6 m2/l, obliuotas -10m2/l
Džiūvimo laikas : 1 – 2 val

RILAK AKVATOP akriliniai vandens dispersiniai dažai

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

0.9 l, 3.6 l, 9 l

Spalva

Geltona, Raudonai ruda, Tamsiai ruda, Žalia, Balta