STRIKOLITH VOORSTRIJK UNIVERSEEL universalus gruntas

Aukštos kokybės betirpiklinis gruntas

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

STRIKOLITH VOORSTRIJK UNIVERSEEL universalus gruntas

Sudėtis:  Aukštos kokybės betirpiklinis gruntas gaminamas akrilo dispersijos pagrindu. Sudėtyje yra kvarcinio smėlio dalelių geresniam sukibimui ir paviršiaus stabilizavimui užtikrinti.
Charakteristikos:  Strikotherm Universalus Gruntas tai kvarcinio smėlio turintis gruntas gebantis stabilizuoti dengiamą paviršių. Tinka tiek vidaus, tiek išorės darbams (jei naudosite vidaus darbams perskaitykite Strikotherm Primer Interior duomenų lapą). Strikotherm Universalus Gruntas yra vienas iš svarbiausių komponentų sudarančių ilgaamžes Strikolith sintetinių dervų pagrindu gaminamų tinkų sistemas. Gruntas užtikrina puikų sukibimą, yra elastingas, laidus vandens garams ir atsparus netgi labai stipriam lietui.
Spalvos:  Baltas ir pagal Stikolith spalvyną.
Naudojimas:  Dengiami tik mineraliniai paviršiai. Pagerina Strikolith tinku sukibimą su paviršiumi. Visuomet naudokite tokios pat spalvos gruntą ir baigiamąjį sluoksnį.
Techniniai parametrai:  pH 7 – 9, klampumas 29000 – 31000 Pa.s., tankis ~ 1,6 g/cm3.
Pagrindo paruošimas:  Pilnai pašalinkite seno tinko ar dažų sluoksnius. Purvą ir riebalus pašalinkite naudodami Strikolith Strikoclean.
STRIKOLITH VOORSTRIJK UNIVERSEEL universalus gruntas, jei naudojate viduje:  stipriai sugeriančius ir gipso pagrindu paviršius padenkite vienu sluoksniu giluminio grunto. Birius paviršius gruntuokite giluminiu gruntu du kartus (šlapias ant šlapio būdu).
Jei naudojate lauke:   tinkamai suremontuokite dengtinus paviršius tinkamais Strikocem mineraliniais tinkais. Leiskite džiūti pakankamai ilgai jeigu remontui ar tinkavimui naudojote kalkių turinčius produktus. Išdžiūvus denkite Strikolith Giluminiu gruntu.
Kaip naudoti:  Atskieskite gruntą 5 – 10 % švaraus vandens. Denkite teptuku arba voleliu. Naudokite tokią pat kaip ir baigiamojo sluoksnio spalvą. Džiūvimo laikas min. 24 val. Įrankius plaukite vandeniu.
Įšeiga:  Priklausomai nuo pagrindo apie 350 g/m2.

Papildoma informacija

Talpa (kg)

25 kg