DUFA DECOQUARZ mozaikinis spalvoto kvarco grūdelių tinkas

34.0085.00

Mozaikinis granito grūdelių tinkas vidaus ir fasado darbams

• Natūralaus granito užpildas
• Ypač didelis atsparumas blukimui
• Cokoliui, fasadui ir sienoms
• Vidaus ir lauko darbams

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

DUFA DECOQUARZ  mozaikinis spalvoto kvarco grūdelių tinkas.

Naudojamas vidaus ir fasado darbams.
Dekoratyvinė struktūrinė danga mineraliniams paviršiams. Vidaus ir lauko darbams. Naudojama ir kaip dekoratyvinė apsauginė danga fasadų šiltinimo sistemose.  Susideda iš polimerinio rišiklio ir dažyto kvarco grūdelių. Pasižymi ypač aukštu atsparumu UV spinduliams ir mechaniniam poveikiui. Atspari atmosferos poveikiui, difuziška, atspari agresyvioms dujoms.
Sąnaudos: Apie 4,0-4,5 kg/m2 .
Dufa_PREMIUM_logo_WEB2016Prod
Pagrindas: Švarus, sausas, lygus ir tvirtas tinkas, betonas, gipso kartonas ar šiltinimo sistemos armuojantis sluoksnis.
DUFA DECOQUARZ mozaikinis spalvoto kvarco grūdelių tinkas –  paruošiamasis sluoksnis: Gruntuoti gruntu düfa Quarzgrund, nuspalvintu spalva, artima galutinio tinko spalvai.
Dengimas: Prieš dengiant gerai permaišyti elektriniu maišytuvu. Darbinei konsistensijai pasiekti galima skiesti vandeniu iki 1%. Dengti nerūdijančio plieno glaistykle 2-3 mm storio (1,5-2,0 mm grūdelis)  sluoksniu.
Nerekomenduojama ant vienos plokštumos naudoti skirtingų gamybos partijų  (partijos numerį žr. etiketėje) tinko , kadangi dėl natūralios užpildo kilmės galimi nežymūs spalvos neatitikimai.
Temperatūra ir džiūvimas: Dirbti esant ne žemesnei kaip  +5oC pagrindo ir aplinkos temperatūrai. Esant normalioms sąlygoms   (+20 oC temperatūrai ir 65% santykinei oro drėgmei) sluoksnis išdžiūsta maždaug per parą. Žemesnė temperatūra ir didesnė santykinė oro drėgmė gali pailginti džiūvimo laiką iki savaitės. Džiūvimo metu saugoti paviršių nuo lietaus ir šalčio. Gamintojas negarantuoja dangos atsparumo, jei buvo dirbta kintančiomis oro sąlygomis vėlyvo rudens, žiemos ar ankstyvo pavasario metu. Nedirbti prie tiesioginio saulės apšvietimo. Aukštesnė nei +25oC temperatūra stipriai pagreitina džiūvimo laiką ir gali turėti įtakos dengiamo sluoksnio tolygumui.
Darbo įrankiai: plauti vandeniu iškart po darbo.
Sąnaudos: Apie 4,0-4,5 kg/m2. Tikslias sąnaudas gausite padengę bandomąjį plotą objekte.

Atspalviai: 18 atspalvių, kuriuos rasite segtuve Decoquarz.

Pakuotė: 8 kg / 25 kg

 

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa (kg)

25 kg, 8kg