CERESIT CT 49 SILIX XD nanosilikoniniai fasadiniai dažai

145.00

Fasadiniai dažai naudojami pastatų išorėje ir viduje

  • Nedidelis įgeriamumas
  • Labai pralaidūs garui
  • Savaiminio valymosi efektas (itin atsparūs nešvarumams)
  •  Didelį patvarumą užtikrinanti Silix XD® formulė
  • Uždengia plyšius
  • Itin atsparūs UV spinduliams ir oro poveikiui
  • Tiksotropiniai
  • Naudotini vietose, kurioms būdingas biologinis pažeidimas (grybeliai, dumbliai ir pan.)
Kaina galioja užsakant prekę internetu.

CERESIT CT 49 SILIX XD nanosilikoniniai fasadiniai dažai

Nanosilikoninių dažų CT 49 Silix XD® sudėtyje yra specialiai parinktų modifikuotų silikonų ir polisiloksanų dervų, specialių užpildų ir dažiklių.
Dėl labai didelio dangos paviršiaus hidrofobiškumo, kurį užtikrina PTFE priedai. Šiems dažams būdingas vandens neįgeriamumas ir „perliukų“ susidarymo efektas – vandens ir nešvarumų skverbimasis gilyn yra labai ribotas. Nepaisant to, danga yra labai pralaidi vandens garui. CT 49 Silix XD® gerokai pagerina paviršiaus estetinę išvaizdą ir patvarumą.
CT 49 Silix XD® fasadiniai dažai naudojami pastatų išorėje ir viduje, ypač siekiant apsaugoti dengiamus plotus nuo oro poveikio (pvz., rūgštaus lietaus), biologinės korozijos ir tais atvejais, kai būtinas didelis patvarumas ir atsparumas nešvarumams.
Gali būti naudojami ant mineralinių pagrindų (betono, cementinio tinko, kalkių ir cemento tinko, kalkių tinko), kurie dar nebuvo dažyti.
Šiais dažais galima dažyti mineralinį tinką, akrilinį tinką, silikatinį tinką, silikoninį tinką. Taip pat silikato-silikoninį tinką, naudojamą ant įprastų pagrindų arba įrengiant Ceresit ETICS (išorinę sudėtinę šiluminės izoliacijos sistemą) su putų polistireno plokštėmis.
Ypač patartina naudoti CT 49 senoviniuose objektuose, ant renovacinio tinko su aeracijos požymiais ir ant visų paviršių, kuriems keliami dideli estetiniai ir patvarumo reikalavimai.
Dėl plyšių uždengimo savybių CERESIT CT 49 SILIX XD nanosilikoniniai fasadiniai dažai naudojami ant mineralinio tinko. Taip pat įrengiant sistemą ETICS, pvz., renovuojant senas izoliacines sistemas.
Dažais CT 49 padengtus fasadus galima plauti žemo slėgio valomaisiais įrenginiais.
Dėl saulės spindulių poveikio fasadui sukeliami pavojingi įtempiai, todėl tamsios spalvos turėtų būti naudojamos tik nedideliuose plotuose, pvz., ant architektūros detalių.
Atsparumas lietui:   maždaug po 3 val.
Išeiga:  Numatoma išeiga: priklausomai nuo paviršiaus lygumo ir sugerties, maždaug 0,3 l/m2 esant dviem dažų sluoksniams

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

3,5 l, 15 l