CERESIT CT 48 fasadiniai silikoniniai dažai

34.00130.00

  • Žemas įgeriamumas    
  • Pralaidūs garui („kvėpuojantys“)   
  • Atsparūs nešvarumams
  • Patvarūs
  • Itin atsparūs oro poveikiui ir UV spinduliams
  • BioProtect formulė – atsparūs grybelių, dumblių ir pelėsių plitimui
Kaina galioja užsakant prekę internetu.

CERESIT CT 48 fasadiniai silikoniniai dažai

Naudojami pastatų fasadui, betoninėms konstrukcijoms ir vidui apsaugoti. Naudojami ant mineralinių pagrindų (betono, cementinio tinko, kalkių ir cemento tinko ar kalkių tinko).
Šiais dažais galima dažyti mineralinį tinką, akrilinį tinką, silikatinį tinką, silikato-silikoninį tinką, taip pat silikoninį tinką, tepamą ant įprastų pagrindų ir įrengiant Ceresit ETICS (išorinę sudėtinę šiluminės izoliacijos sistemą) su putų polistireno plokštėmis.
Dangos struktūra užtikrina spartų drėgmės garavimą iš pagrindo ir tuo pačiu metu veiksmingai apsaugo pagrindą nuo drėgmės. Kai danga yra drėgna, dėl dažų CT 48 sudėtyje esančio rišiklio paviršiuje susidaro tik vandens lašeliai.
CERESIT CT 48 fasadiniai silikoniniai dažai naudojami senoviniuose objektuose, ant renovacinio tinko su aeracijos požymiais ir ant visų paviršių, kuriems keliami dideli estetiniai ir patvarumo reikalavimai.
Dažais CT 48 padengtus fasadus galima plauti žemo slėgio valomaisiais įrenginiais.
Dėl saulės spindulių poveikio, fasadui sukeliami pavojingi įtempiai, todėl tamsios spalvos turėtų būti naudojamos tik nedideliuose plotuose, pvz., ant architektūros detalių. BioProtect formulė užtikrina veiksmingą ir ilgalaikę fasado apsaugą nuo biologinių pažeidimų, pvz., grybelių, pelėsių ar dumblių. Jų poveikį sustabdo sudėtyje esančios specialios kapsulės su biocidine medžiaga – taip užtikrinamas ilgalaikis poveikis.
Atsparumas lietui:   maždaug po 3 val.
Išeiga:  Numatoma išeiga: priklausomai nuo paviršiaus lygumo ir sugerties, maždaug 0,3 l/m2 esant dviem dažų sluoksniams

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

3,5 l, 15 l