CERESIT CT 16 gruntas prieš dekorą

32.00

Sintetinių dervų dispersija pagrindams gruntuoti prieš tepant plonasluoksnį tinką, glaistą ar dažų sluoksnį 15kg. (baltas)

  • Lengviau užnešamas tinkas
  • Geresnis tinko sukibimas su pagrindu
  • Nelaidūs vandeniui
  • Labai gerai dengia
  • Tepama voleliu arba teptuku
  • Tinka naudoti iš karto
Kaina galioja užsakant prekę internetu.

CERESIT CT 16 gruntas prieš dekorą

Ceresit CT 16 gruntas  palengvina plonasluoksnio tinko ir tinko posluoksnio užtepimą pastatų viduje ir išorėje. Rekomenduojama armuotiems sluoksniams gruntuoti, įrengiant sistemą Ceresit Ceretherm ETICS (išorinę sudėtinę šiluminės izoliacijos sistemą) ir tepant įprastą tinką.
Gruntiniais dažais CT 16 galima dengti medžio drožlių, gipskartonio, gipsinio tinko, visų rūšių betono ir stiprių dažų dangų paviršius. Pagrindo gruntavimas CT 16 gerokai sumažina jo įgeriamumą, o tai naudojamus produktus apsaugo nuo pernelyg greito džiūvimo. Dėl smulkių CT 16 užpildų nugruntuoti paviršiai yra šiurkštūs ir atsparūs įbrėžimams. Naudojant CT 16, pagerėja tinko, glaisto ir dažų sukibimas su pagrindu.
CERESIT CT 16 gruntas prieš dekorą pasižymi stipriomis dengimo savybėmis, todėl pagrindas yra tolygiai padengiamas ir apsaugomas nuo dėmių susidarymo ant spalvoto akrilinio, mineralinio, mozaikinio ir silikoninio tinko.
Pastaba:  Įgeriančių pagrindų paviršių įgerčiai mažinti pastatų viduje ir išorėje reikia naudoti Ceresit CT 17.
Sąnaudos:
 nuo 0,2 l/m2  iki 0,35 l/m2 , priklausomai nuo pagrindo lygumo ir įgerties
Džiūvimo trukmė:  apie 3 val.

Papildoma informacija

Svoris15 kg
Talpa (kg)

15 kg