REMMERS ACRYL 100 plyšių sandarinimo priemonė

9.50

Elastinga sandarinimo priemonė

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

 

REMMERS ACRYL 100 plyšių sandarinimo priemonė

Uždažoma, puikiai tinkama plyšių, medinių, plastikinių durų bei langų rėmų sandarinimui. Atspatrus oro sąlygų poveikiui. Sudėtyje neturi tirpiklių.
Vienas svarbiausių dalykų siekiant apsaugoti savo statinį nuo vandens poveikio – hidroizoliacija. Norint pasiekti geriausių rezultatų, reikalinga ir tam tinkamos bei itin kokybiškos priemonės. Savo klientams mes rekomenduojame greitai džiūnančią, premium-akrilo sandarinimo priemonę – Acryl 100. REMMERS ACRYL 100 plyšių sandarinimo priemonė puikiai tinkama medinių, plastikinių durų bei langų rėmų sandarinimui.
Remmers Acryl 100 – kur panaudoti?
Kokybiška ir ilgaamžiška hidroizoliacija – neatsiejama nuo mūsų rekomenduojamos sandarinimo priemonės Acryl 100. Kaip jau minėjome, šį produktą galima naudoti durų ar langų rėmų sandarinimui, tačiau Acryl 100 yra puikiai tinkamas ir medienos įtrūkimų sutvirtinimui. Ši hidroizoliacijos priemonė tinkama fasadų rementui, mūrinėms sienoms, tinkui ir įvairiems mediniams paviršiams. Verta paminėti ir tai, jog šią sandarinimo priemonę galima panaudoti ir mažo tvirtumo medžiagoms, tokioms kaip porėtas betonas ar gipsas. Tiems kas nežino – Acryl 100 galima naudoti tiek vidaus, tiek ir išorės darbams.
Sėkminga hidroizoliacija – ne tik priemonės, bet ir pasiruošimas
Kaip ir daugumai darbų, taip ir norint atlikti kuo tinkamesnę hidroizoliaciją – vien tik kokybiškų medžiagų nepakanka. Siekiant, jog hidroizoliacija būtų sėkminga – būtina ir tinkamai pasiruošti darbams bei juos tinkamai atlikti. Prieš naudojant Acryl 100 reikėtų žinoti, jog siūlių kraštai turi būti tvirti, matiniai arba sausi. Taip pat jie turi būti švarūs, be aliejaus, dulkių ar kitų paviršiaus nešvarumų. Jeigu paviršius vis dėlto nėra tinkamas – būtina atlikti pasiruošimo darbus, kurie padės pasiekti pačio geriausio rezultato. Atšokę ir nepakankamai tvirtai besilaikantys sluoksniai privalo būti pašalinti. Rekomenduojama itin gilias siūles užpildyti su virve Rundschnur, o paviršius linkusius sugerti įvairius skysčius – padengti su gruntu (tam tinkama ir Remmers Acryl 100 sandarinimo
Puikios savybės už patrauklią kainą – Acryl 100
Taigi, dabar jau žinote visus esminius hidroizoliacijai naudojamos Acryl 100 sandarinimo priemonės privalumus bei panaudojimo sritis. Jeigu vis dar abejojate ar ši priemonė pravers siekiant, jog hidroizoliacija būtų atlikta sėkmingai – vertėtų žinoti ir tai, jog Acryl 100 priemonė yra atspari oro sąlygų poveikiams, taip pat yra pakankamai elastinga, o sudėtyje neturi tirpiklių.11
Panaudojimo sritys
  • Medinių, plastikinių durų ir langų rėmų sandarinimui.
  • Naudojamas kaip įtrūkimų sutvirtintojas įvairiems medienos dirbiniams ir konstrukcijoms; fasadų remontui, mūrinėms sienoms, tinkui ir mediniams paviršiams, o taip pat mažo tvirtumo medžiagoms, kaip pvz., porėtas betonas ar gipsas.
  • Išdžiūvus galima dengti dispersiniais dažais.
  • Remmers Acryl 100 naudojamas viduje ir išorėje.
Savybės
  • Uždažomas.
  • Atspatrus oro sąlygų poveikiui.
  • Elastingas.
  • Sudėtyje neturi tirpiklių.
Išeiga
Apie 100 ml/lfdm. 1 cm² siūlės skersiniam pjūviui.

REMMERS ACRYL 100 plyšių sandarinimo priemonė

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

0.3 l

Spalva

Braun (Ruda), Bronze (Bronzinė), Buche, Dunkel Braun (Tamsiai Ruda), Grau (Pilka), Ockerbraun, Oregon, Teak, Weiss (Balta)