PRIMACOL REMOVER medienos baliklis

5.0040.00

Priemonė medienos valymui ir balinimui. Be chloro !

Greitai ir veiksmingai grąžina natūralią, šviesią ir šviežią išvaizdą. Išvalo patamsėjusią medieną nuo saulės (UV), atmosferos poveikio. Pašalina purvą, nešvarumus, dėmes atsiradusias dėl samanų ir kitokių pakitimų. Didina medienos vertę ir kokybę. Puikiai tinka dekoratyvinės ir konstrukcinės medienos atnaujinimui.

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

PRIMACOL REMOVER medienos baliklis

Tai priemonė medienos valymui ir balinimui. Greitai ir veiksmingai grąžina natūralią, šviesią ir šviežią išvaizdą. Išvalo patamsėjusią medieną nuo saulės (UV), atmosferos poveikio. Pašalina purvą, nešvarumus, dėmes atsiradusias dėl samanų ir kitokių pakitimų. Didina medienos vertę ir kokybę. Puikiai tinka dekoratyvinės ir konstrukcinės medienos atnaujinimui. Produktas tinka kiekvienai medienos rūšiai. Naudojant egzotinės medienos atnaujinimui, iš pradžių reikėtų atlikti bandymą.
Bespalvis, koncentratas ( skiedžiamas 1:1), be chloro
Naudojimo būdas: 
Prieš naudojimą produktą reikia išmaišyti. Medieną skirtą atnaujinimui prieš tai sudrėkinti. Tamsioms dėmėms išvalyti, senai medienai atnaujinti preparatas skiedžiamas vandeniu santykiu 1:1. Įsisenėjusiems nešvarumams arba nešlifuotiems paviršiams preparatas naudojamas neskiestas. Preparatą tepti ant nuvalyto paviršiaus. Galima dengti purškiant, tepant teptuku arba mirkant. Palikti 15-20 min. Balinimo efektas ryškėja darbo metu. Priklausomai nuo paviršiaus užterštumo laipsnio. Esant reikalui šepečio pagalba pašalinti atsisluoksniavusio purvo likučius, po to nuplauti vandeniu. Valymo procedūrą reikėtų vykdyti lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje.
Dėmesio! Priemonė pasižymi dideliu rūgštingumu, sudėtyje yra oksalo rūgštis.

PRIMACOL REMOVER medienos baliklis

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

1 l, 3 l, 5 l, 20 l