LAKMA ACTIVE CARE keramikiniai dažai

30.0095.00

Vidaus apdailos keramikiniai dažai absorbuojantys formaldehidą

Kaina galioja užsakant prekę internetu.

LAKMA ACTIVE CARE keramikiniai dažai

Aukščiausio lygio ekologiški interjero dažai, pagaminti iš aukščiausios kokybės novatoriškų komponentų.

Šie dažai sugeria aplinkoje pasklidusį formaldehidą, pavyzdžiui, iš baldų, dažų ar lakų, laminuotų grindų, kilimų, taip pat iš kitų patalpose naudojamų statybos – apdailos medžiagų. Kontaktuojant su dažyta siena, formaldehidas virsta nematomais ir nekenksmingais vandens garais. Taigi,  jo koncentracija sumažėja iki 98% *, o tai žymiai pagerina patalpų oro kokybę.
Išskirtinės savybės:
• Atsparūs trynimui
• Puikūs dengimo parametrai
• Didelis padengimo plotas
• Neatsiranda purslų dažymo metu
• Antistatiniai – sumažina dulkių kiekį
• Hipoalerginiai – saugūs vaikams ir alergiškiems žmonėms
• Atsparūs purvui, dėmėms
* Formaldehidų (H2CO) koncentracija gauta atlikus laboratorinius tyrimus, kuriuos užsakė LAKMA SAT Sp. z o.o., dažant ACTIVE CARE LAKMA danga uždaroje kameroje, kurioje buvo didelė formaldehidų koncentracija (t. y. 1 000 µg / m3). Po 24 valandų yra paimamas oro mėginys ir nustatomas uždaroje kameroje likusių formaldehidų lygis.
„ACTIVE CARE“ skirti sienų, lubų ir kitų vidaus pastatų paviršių iš cementinių tinkų, cementinių-kalkinių tinkų dažymui. Taip  pat gipso tinkų, gipso kartono plokščių, polimerinių apdailos dangų ir stiklo tekstilės sienų dangų dažymui. Dėl puikių savybių šie dažai ypač rekomenduojami patalpoms, kuriose žmonės praleidžia daug laiko, tokioms kaip miegamieji, svetainės, vaikų kambariai ar biurų patalpos. Taip pat kitoms gyvenamosioms, švietimo ir sveikatos priežiūros patalpoms.
YPATINGAS ATSPARUMAS PURVUI, DĖMĖMS
LAKMA ACTIVE CARE padengti paviršiai nesugeria purvo ir dėmių, tokių kaip: lūpų dažai, pomidorų padažas, garstyčios, saulėgrąžų aliejus, sezamo ir rapsų aliejus, balzamiko actas, pieštukai ar vandens rašikliai (markeriai).
Dėmėtas vietas reikia išvalyti ne ilgiau kaip per valandą drėgna kempine, ar skudurėliu, pamirkytu plovikliu.  Vynu, arbata ar kava nudažytas vietas reikia išvalyti ne ilgiau kaip per 15 minučių drėgna kempine ar skudurėliu su plovikliu, pvz., indų plovimo skysčiu.  Po to rekomenduojama nuplauti švariu vandeniu. Aukščiau paminėtų dėmių valymo laikas, priklausomai nuo dėmių tipo, buvo nustatytas bandymo būdu po 14 ir 21 dienų ant lygaus,  du kartus padengto, švaraus paviršiaus.
SPALVA: balta, LAKMA spalvų sistema

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

2.5 l, 10 l