SADOLIN CELCO SAUNA lakas

12.0025.00

Lakas pirtims

  • Vandeninis, silpno kvapo
  • Nulakuotas paviršius nepagelsta
  • Greitai džiūsta
  • Apsaugo paviršių nuo drėgmės, nešvarumų ir karščio
Kaina galioja užsakant prekę internetu.

SADOLIN CELCO SAUNA lakas

PASKIRTIS:   Paviršiams, esantiems drėgnose ir karštose patalpose (garinėms, plovykloms, persirengimo patalpoms ir saunų prieangiams).
SADOLIN CELCO SAUNA lakas tinka medinėms luboms, sienoms, karnizams, langų rėmams, durims ir lentjuostėms lakuoti, taip pat betoniniams, plytiniams ir mūriniams paviršiams nuo drėgmės bei nešvarumų apsaugoti. Netinka saunų plautams.
PAVIRŠIAI:   Nauji ir anksčiau lakuoti mediniai bei mūriniai paviršiai (pvz., betoninės ir plytinės sienos) drėgnose patalpose.
PAVIRŠIAUS PARUOŠIMAS:   Lakuojamas medinis paviršius turi būti švarus, neriebaluotas ir nevaškuotas, ant jo neturi būti poliravimo priemonių likučių. Visais apdorojimo etapais mediena turi būti sausa, ne didesnio kaip 18% drėgnio. Nuo anksčiau lakuoto paviršiaus pašalinkite seną atšokusį laką, paviršių lygiai nušlifuokite. Kad paviršius būtų padengtas tolygiai, rekomenduojama pašalinti visą seno lako sluoksnį. Kad sukibimas būtų geresnis, anksčiau blizgiu laku nulakuotą paviršių nušlifuokite iki matiškumo. Prieš lakavimą drėgna kempine ir (arba) dulkių siurbliu kruopščiai nuvalykite nuo paviršiaus šlifavimo dulkes. Mažesnius plyšius ir įtrūkius (tik ne tarpus tarp lentų) užglaistykite tinkamu glaistu. Užglaistytus paviršius lygiai nušlifuokite ir nuvalykite dulkes.
LAKAVIMAS:   Itin drėgnose patalpose esančius anksčiau neapdorotus medinius paviršius rekomenduojama pirmiausia įmirkyti apsauginiu medienos gruntu „Pinotex Base“ arba „Pinotex Aqua Base“. Paviršių laku „Celco Sauna“ lakuokite 2–3 kartus.
Džiūvimo laikas:  nelimpa dulkės po 0,5val. galima lakuoti 2 kartą po 2val.
Sąnaudos:  apie 12-18m2/l

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

1 l, 2.5 l