SADOLIN MASTER NOVUS vandeniniai alkidiniai dažai

14.0032.00

Medienos ir metalo dažai vandens pagrindu

  • Greitai džiūstantys, bekvapiai medienos ir metalo dažai
  • Labai atsparūs dėvėjimui
  • Galima tonuoti įvairiais atspalviais
Kaina galioja užsakant prekę internetu.

SADOLIN MASTER NOVUS vandeniniai alkidiniai dažai

Lengvai tepami, gerai apdorojami vandeniniai alkidiniai dažai. Tinka vidaus ir lauko darbams, mediniams ir metaliniams paviršiams dažyti. Dažų danga labai atspari dėvėjimui, nudažytą paviršių vėliau lengva prižiūrėti. Priešingai nei tirpikliniai alkidiniai dažai, vandeniniai dažai „Master Novus“ laikui bėgant nepagelsta ir išlaiko savo pradinį atspalvį. Dažai gaminami dviejų blizgumo variantų – pusiau matiniai ir blizgūs.
Paskirtis:  Medinėms durims, lentjuostėms, palangėms ir baldams, taip pat tinka nugruntuotiems metaliniams paviršiams, pvz., vamzdžiams, radiatoriams.
Pagrindas :  Nauji ir anksčiau alkidiniais arba aliejiniais dažais dažyti mediniai ir metaliniai paviršiai bei medienos plaušų ir medienos drožlių plokštės patalpose ir lauke.
Paviršiaus paruošimas :  Senus atšokusius dažus ir silpnai sukibusius paviršiaus sluoksnius nuvalykite iki tvirto pagrindo. Nuo metalinių paviršių kruopščiai nuvalykite rūdis, aštrias medinių paviršių briaunas šlifuodami suapvalinkite. Kad sukibimas būtų geresnis, anksčiau aliejiniais arba alkidiniais dažais dažytą paviršių pašiurkštinkite švitriniu popieriumi. Pagrindo plyšius ir nelygumus užtaisykite tinkamu glaistu. Nuglaistytą paviršių lygiai nušlifuokite ir nuvalykite nuo jo dulkes.
Gruntavimas :  Lauke esančius anksčiau neapdorotus medinius paviršius įmirkykite bespalviu apsauginiu medienos gruntu „Pinotex Base“ arba „Pinotex Wood Primer“. Nuo metalinio paviršiaus kruopščiai pašalinkite rūdis ir jį iškart nugruntuokite gruntavimo dažais.
Galutinė apdaila :  Paviršių dažykite dažais „Master Novus“. Naują paviršių dažykite 2 sluoksniais, gruntuotą arba anksčiau dažytą paviršių – 1 arba 2 sluoksniais.
Blizgumas :  pusiau matinis (15) ir blizgus (70)
Dengiamumas :  ~ 8 m²/l, priklauso nuo paviršiaus įgeriamumo
Džiūvimo laikas : Nekimba dulkės po 2–3 val., galima dažyti kitą sluoksnį po 6-8 val.

SADOLIN MASTER NOVUS vandeniniai alkidiniai dažai

Papildoma informacija

SvorisN/A
Talpa

1 l, 2.5 l